Fitness Authority Anticatabolix 800 g

800 g
Forma
práškové

• Chci vám jen říct, proč se moje volba při těchto podmínkách vztahuje;
    • V tomto sportu jsem poměrně nedávno 4 roky, ale během této doby jsem se snažil mnoho btsa od různých společností a časem jsem přišel k těmto velmi btsa;
    • Výhody:
    • Dobrá kompozice, malá část lžíce a obsah aminokyselin je vysoký;
    • Dobrá rozpustnost (nezůstává žádný sediment, hrudky)
    • Příjemná chuť (dávám přednost citronu, protože se mi líbí kyselá, ale oranžová přichází s třeskem)
    • Dobrá hodnota za peníze (jedna banka trvá 1,5 měsíce s pravidelným tréninkem)
    • Cítím efekt zotavení, snažil jsem se bez nich trénovat, cítil jsem, že mé svaly nemají čas se zotavit a cítil jsem se unavený déle než s nimi;
  • , zakoupeno v Fitness007.cz

• uzavíratelný obal, silná dávka

Funguje a nej příchuť je pomeranč

800 g
Forma
práškové

FA Extreme Anticatabolix je propracovaná směs BCAA a glutaminu v poměru 4 díly glutaminu a 2:1:1 větvených aminokyselin. Tento suplementje jedním z neoblíbenějších mezi kulturisty a to z toho důvodu, že obsahuje nejdůležitější směs aminokyselin v jednom balení. Anticatabolix je velmi efektivní směs na podporu maximální regenerace svalstva po tvrdém tréninku.

FA Anticatabolix v bodech:

• Napomáhá anabolismu
  • Omezuje pocit únavy
  • Podporuje syntézu bílkovin
  • Zvyšuje výdrž
  • Zlepšuje regeneraci
  • Poměr větvených aminokyselin 2:1:1
  • 5000 mg L-glutaminu v jedné dávce

Složení: Směs BCAA (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, L-Glutamin), přírodní i umělé látky zvýrazňující chuť, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sukralóza (sladidlo), barviva (E160a, E 104*).  *může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí

Množství: 800 g

Obsah dávky: 10 g (2 odměrky)

Počet dávek v balení: 80

Aminokyselinové spektrum

Dávka 10 g

L-Leucin 2500 mg

L-Valin 1250 mg

L-Isoleucin 1250 mg

L-Glutamin 5000 mg

• 5000 mg L-glutaminu v jedné dávce
    • Složení: Směs BCAA (L-Leucin, L-Valin, L-Isoleucin, L-Glutamin), přírodní i umělé látky zvýrazňující chuť, kyselina citronová (regulátor kyselosti), sukralóza (sladidlo), barviva (E160a, E 104*).
  • může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
    • Množství: 800 g
    • Obsah dávky: 10 g (2 odměrky)
    • Počet dávek v balení: 80

Aminokyselinové spektrum

Dávka 10 g

L-Leucin 2500 mg

L-Valin 1250 mg

L-Isoleucin 1250 mg

L-Glutamin 5000 mg

• Dávkování: Doporučuje se 2 davkovací lžíce přípravku rozpustit ve 200 – 300 ml vody nebo jiného oblíbeného nápoje. Dobře promíchejte. Pro znásobení účinku se doporučuje dávku rozdělit na dvakrát a užívat před tréninkem a po jeho ukončení.
  • Upozornění: Se sladidly. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Produkováno ve výrobně, kde se zpracovávají i jiné ořechy a sezamová semínka. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte při těhotenství nebo kojení.
  • Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

• Chci vám jen říct, proč se moje volba při těchto podmínkách vztahuje;
    • Výhody:
    • Dobrá kompozice, malá část lžíce a obsah aminokyselin je vysoký;
    • Dobrá rozpustnost (nezůstává žádný sediment, hrudky)
    • Dobrá hodnota za peníze (jedna banka trvá 1,5 měsíce s pravidelným tréninkem)

• uzavíratelný obal, silná dávka

Funguje a nej příchuť je pomeranč

• Poměr cena výkon
  • , zakoupeno v zazdravim

Univerzální amina, které mi fungují.

Pomeranč vynikající